Úvod > O spoločnosti > O spoločnosti

O spoločnosti

Up Slovensko, s. r. o.

Up Slovensko, s. r. o. (predtým LE CHEQUE DEJEUNER s.r.o.) je samostatne pôsobiacou dcérou francúzskej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 1964 a má zastúpenie v 26 krajinách sveta.

Produkty skupiny Up (bývalá groupe Cheque Dejeuner) v súčasnosti využíva takmer 25 miliónov ľudí.

Up Slovensko, s. r. o. pôsobí na Slovensku od roku 1995.

Svojimi neustále sa rozširujúcimi službami zjednodušuje systém stravovania, motivácie a odmeňovania zamestnancov malých i veľkých organizácií na území celého Slovenska.

Cieľom spoločnosti je prinášať zamestnávateľom optimálne riešenia v oblasti sociálnej politiky, motivačných, stimulačných a upevňovacích programoch tak, aby boli prínosom pre zamestnávateľa i pre zamestnanca.

Spoločnosť Up Slovensko ponúka na slovenskom trhu deväť produktov: Up Jedálny kupón Chèque Déjeuner (stravné lístky, gastrolístky), Up Jedálna karta Chèque Déjeuner (elektronické stravné lístky), Up Nápojový kupón Chèque Aqua, Up Darčekový kupón Cadhoc, Up Relax kupón Cadhoc Relax, Up Zážitkový kupón Cadhoc Adrenalín, Up Zdravotný kupón Chèque Médical, Up Dovolenkový kupón Chèque Vacances a Up Sociálny kupón Chèque Social. V roku 2017 spoločnosť spustila webový portál Don Appetit, ako ďalší produkt určený reštauráciám a širokej verejnosti.

Spoločnosť Up Slovensko, s.r.o., resp. všetky procesy súvisiace s vydávaním a preplácaním kupónov, sú certifikované normou kvality ISO 9001:2008.

V roku 2019 sa Up Slovensko stalo členom Business Leaders Forum (BLF), čo je neformálne združenie firiem, ktoré sa zaväzujú byť lídrami v presadzovaní princípov zodpovedného podnikania (angl. Corporate Responsibilty - CR, CSR).

So zodpovedným podnikaním súvisí aj politika životného prostredia Up Slovensko, o ktorej si môžete viac prečítať TU.

Naša skupina Up

Skupina Up sa angažuje za sociálne a humánne hodnoty, vytvára produkty, ktoré sú odpoveďou na potreby zamestnávateľov v jednotlivých krajinách už viac ako 50 rokov.

Na konci roku 2016 mala viac ako 3300 zamestnancov v 17 krajinách. Celosvetovo skupina Up predala v roku 2016 kupóny v celkovej hodnote viac ako 7 miliárd €.

www.up-group.coop/en.html

Groupe Up vo svete

Belgicko (17.6.2015), (www.monizze.be)

Brazília (3.6.2015), (www.upbrasil.com)

Bulharsko (www.chequedejeuner.bg),

Česká republika (www.upcz.cz),

Francúzsko (www.up.coop),

Grécko (17.6.2015), (www.up-hellas.gr)

Maroko (www.up-maroc.ma),

Mexiko (http://www.sivale.mx),

Nemecko (www.up-detschland.de),

Poľsko (www.upbonus.pl),

Portugalsko (www.up-portugal.pt),

Rumunsko (www.upromania.ro),

Slovensko (www.up-slovensko.sk),

Španielsko (www.up-spain.es),

Taliansko (www.day.it),

Turecko (www.multinet.com.tr).

Viac informácií na www.up-group.coop/en.html.

Aktuality

Živnostníci-usetrite-na-daniach-2020 Don Appetit a Bekim Up Spríjemní každý deň Banner 2