Úvod > Novinky

Vyhrajte sadu keepcupov pre celý tím a 250 € k tomu

17.06.2019

Od 1. 7. 2019 sa v zmysle opatrenia MPSVaR o sumách stravného zvyšuje referenčná hodnota jedálneho kupónu na 5,10 €.


Výhody pre zamestnávateľov

  • benefit navyše
  • ušetríte náklady spojené so zvyšovaním miezd
  • zamestnanci budú motivovanejší, lojálnejší a výkonnejší


Výhody pre zamestnancov

  • zvýšenie príjmu bez daňových a odvodových povinností
  • ľahšie zaokrúhľovanie a prepočet platby za obed
  • pohodlnejšie stravovanie bez nutnosti doplácať

 

Súťaž


Objednajte
si aspoň 20 jedálnych kupónov v hodnote o minimálne 0,30 € na kupón vyššej ako v predchádzajúcej objednávke (to nie je veľa) a ste v hre o sadu keepcupov pre celý office a jedálne kupóny v hodnote 250 € (to je dosť).

Máte jedálnu kartu a chcete sa zapojiť do súťaže? Platia pre vás rovnaké podmienky ako pre držiteľov papierových kupónov.

1. prvých 3 výhercov vyžrebujeme 5. 8. 2019
2. ďalších 3 výhercov vyžrebujeme 5. 9. 2019

Celé pravidlá súťaže si môžete pozrieť tu.

 

Sada keepcupov Up pre celý office

Nájdete medzi našimi keepcupmi seba a svojich zamestnancov?

Hladoš

O obede básni už od 9-tej ráno. Po odbití jedenástej hodiny vyráža z kancelárie. Je totiž čas ísť jesť. Celá kancelária sa čuduje, ako je možné, že ten človek je večne hladný.

Zmrzlík

Keď ostatní nadávajú na teplo v kancelárii, on zapína radiátor. Cez leto vedie večný boj s klimatizáciou, ktorá na neho fúka, nech sa nachádza kdekoľvek. Najradšej by bol celý deň zabalený v deke so šálkou teplého čaju.

DJ

Deň bez hudby je preňho strateným časom. Len čo príde do práce, nachystá hudbu. Rádio, špeciálne songy na želanie či obľúbené firemné vypalováky. Bez neho by bolo v kancelárii žalostne ticho.

Dobrá duša

Večne dobrá nálada, úsmev na tvári či pekárenské výtvory, ktorými každú chvíľu teší svojich kolegov. Na dobrú dušu skrátka nemôže nikto povedať ani pol škaredého slova.

Joker

Stačí ho osloviť a reakcia v podobe vtipu, z ktorého sa celá kancelária dusí od smiechu, na seba nenechá čakať. Vo svojom talóne má nekonečné množstvo vtipov, ktoré vie kedykoľvek pohotovo vytiahnuť. V kuchynke, na chodbe či v kancelárii. Zabávač je zodpovedný za 90 % zábavy.

Tichá voda

Väčšinou je ticho. Nikto poriadne ani nevie, že aj ona tam celý deň sedí. Ale keď niečo raz za uhorský rok povie, všetkým ide padnúť sánka.

 

Aktuality

#jadonesiem Tankujte rýchlejšie a bezpečnejšie Živnostníci-usetrite-na-daniach-2020 Up Spríjemní každý deň Banner 2