Úvod > Produkty > PRODUKTY

Produkty Up Slovensko

Up Slovensko to už dávno nie sú len stravné či nápojové poukážky, ponúkame nové možnosti ako spraviť radosť sebe alebo svojim blízkym. Chodievate pravidelne cvičiť? Hrávate s vašimi kolegami futbal? Využite naše relax kupóny. Chcete poďakovať svojim zamestnancom za dobré výkony? Darujte im darčekový kupón. Možností je veľa, stačí ich len objaviť. 

Od roku 2016 ponúkame aj elektronické prevedenie jedálneho kupónu – kartu a od roku 2019 uľahčujeme firmám správu rekreačných príspevkov systémom Up Rekrea.

Ponuka produktov:

Jedálna karta

Jedálna karta Chèque Déjeuner 

 • je elektronickým prevedením zvyčajných papierových stravovacích poukážok slúžiacich na zabezpečenia stravovania v sieti označenej nálepkou Up.
Viac informácií Objednať

Jedálny kupón Chèque Déjeuner

Jedálny kupón Chèque Déjeuner 

 • je stravovacou poukážkou slúžiacou najmä na odber hlavného teplého jedla v širokej sieti stravovacích zariadení označených nálepkou s logom Up Jedálny kupón Chèque Déjeuner

 • rýchlym a efektívnym spôsobom rieši zákonom stanovenú povinnosť zamestnávateľa stravovať svojich zamestnancov a prostredníctvom finančných a daňových výhod prispieva k zlepšeniu sociálneho prostredia na pracovisku.
Viac informácií Objednať

Rekreačný príspevok

Rekreačný príspevok

 • Ak zamestnanec odpracoval minimálne dva roky, môže požiadať svojho zamestnávateľa o príspevok na rekreáciu,
 • ak má zamestnávateľ 50 a viac zamestnancov je povinný žiadosti zamestnanca vyhovieť.
Viac informácií

Palivová karta

Flexibilné benefity

Darčekový kupón Cadhoc

Darčekový kupón Cadhoc

 • je univerzálna darčeková poukážka slúžiaca na realizáciu sociálnej politiky vo vnútri organizácie a na realizáciu obchodnej politiky a marketingových aktivít.
 • je to darček, ktorý si vyberá každý sám, a preto umocňuje osobnú väzbu obdarovaného k darcovi. Inšpirujte sa rôznorodou sieťou zmluvných zariadení a darujte darčekový kupón podľa predstáv obdarovaného.
Viac informácií Objednať

Dochádzkový systém

Relax kupón Cadhoc Relax

Relax kupón Cadhoc relax 

 • je špecializovaný na regeneráciu pracovnej sily prostredníctvom kultúrneho a športového vyžitia.
 • zamestnanci si môžu oddýchnuť podľa vlastných predstáv v širokej sieti športových a relaxačných zariadení na území celého Slovenska.
Viac informácií Objednať

Zdravotný kupón Chèque Médical

Zdravotný kupón Chèque Medical

 • je poukážka slúžiaca na zabezpečenie nadštandardnej zdravotnej starostlivosti zamestnancov, platná v širokej sietí zariadení, čo umožňuje zamestnancom vybrať si pre nich najvhodnejšiu zdravotnú starostlivosť, zdravotné pomôcky, výživové doplnky...
Viac informácií Objednať

Nápojový kupón Chèque Aqua

Nápojový kupón Chèque Aqua

 • je spoľahlivý spôsob, ako umožniť zamestnancom dodržiavať správny pitný režim počas pracovnej doby a tak zachovávať ich dobrý zdravotný stav.
 • široká sieť predajní umožňuje používateľom výber nealkoholických nápojov podľa vlastnej chuti i zdravotných možností, v čase a na mieste, ktoré im vyhovuje.
Viac informácií Objednať

Sociálny kupón Chèque Social

Sociálny kupón Chèque Social 

 • slúži na cielené riešenie poskytovania sociálnej pomoci v hmotnej núdzi ako poskytovanie prídavkov na deti v štatúte osobitného príjemcu.
 • je určený mestám, obciam a samosprávam, ktoré otázky sociálnej pomoci riešia.
Viac informácií Objednať

Ako a kde môžete naše kupóny využiť?

Aktuality

Živnostníci-usetrite-na-daniach-2020 Don Appetit a Bekim Up Spríjemní každý deň Banner 2